top of page
VILA ROZTOKY

Přejete si být blízko Prahy ale zároveň zažít pocit z menšího města? Příjemná lokalita obklopená zelení, širokou škálou služeb a skvělou dopravní dostupností. Nedaleko od domu se nachází železniční stanice, ze kterého je výborná dostupnost do srdce Prahy. Svou výbornou rozlohou, vybaveností a bohatou kulturou je ideálním městem pro Váš život.

PŘEDSTAVENÍ PROJEKTU

Projekt Vila Roztoky je citlivá rekonstrukce stávající funkcionalistické vily s cílem vytvořit nadstandardní bydlení s perfektní dostupností do historického centra hlavního města Prahy.

 

Rekonstrukce zahrnuje celkovou obnovu venkovní i vnitřní části stavby. Naším návrhem se snažíme zachovat ducha budovy a transformovat ho v exklusivní místo pro život.

 

Interiér dýchá specifickou atmosférou pro čistotu

a pohodlí. Ve vile se nacházejí byty 1+kk, 2+kk a 3+kk.

Své bydlení zde najdou nejen rodiny s dětmi, ale i singles a mladé páry. 

SPREDU2.jpg
VIZA BOCNA.jpg
OHLEDUPLNÁ REKONSTRUKCE

Rekonstrukcí funkcionalistické vily v Roztokách oživujeme její původní vzhled a usilujeme rovněž o zachování estetického charakteru objektu.

Celá stavba bude citlivě zateplené s ohledem na uživatelské pohodlí, ale bude také kladen důraz pro zachování všech stávajících architektonických prvků na fasádě. Je plánovaná kompletní rekonstrukce střechy, výměna oken a vytvoření místa pro Váš život.

MODERNÍ BYDLENÍ V TRADIČNÍM DUCHU

Projekt Vila Roztoky má za cíl vytvořit nadstandardní a moderní bydlení s příjemným zázemím a perfektní dostupností jak za prací, tak i za relaxem. 

Čisté linie, vysoké stropy a skvělá lokalita dávají projektu punc exkluzivity. Původní vila se vrací do života v podobě designově propracovaných bytů. 

Exteriér je důmyslným architektonickým řešením respektujícího genia loci celé stavby. Rekonstruovaná vila s historií dodává bydlení příjemnou atmosféru.

 

GEMINI_2KK_Upravené.jpg
vratislavka.jpeg

Vratislavka cafe, Kroupka 38, 252 63 Roztoky

ŽIVOT SE VŠÍM,
CO POTŘEBUJETE

Město na levém břehu Vltavy se na přelomu 19. a 20. století stalo oblíbeným letoviskem a výletním místem.

V klidném městě najdete supermarkety, místní malé obchody a služby, jako je například pobočka pošty, kadeřník, restaurace, lékárna a podobně i lokální kavárny a bistra. Někdy máte ale chuť se jen tak procházet se šálkem kávy v ruce a nechat se unášet uličkami města. Známe to. V Roztokách můžete vše. Skvělá káva a zákusky poblíž Vašeho bydlení naleznete v kavárně Vratislavka cafe.

V okolí Roztok najdete pohodovou slunnou atmosféru podél Vltavy. Příznivci adrenalinu jistě ocení Bike Park a pro dospělé je přichystán Food truck s nabídkou piv z malých pivovarů, nebo grilované speciality.  

ROZTOKY - MĚSTO KULTURY A SPORTU 

Nejcennější památkou Roztok je zámek na břehu Vltavy, původně kruhová vodní tvrz, nyní sídlo Středočeského muzea. Jeho součástí je Braunerův mlýn z 19. století s expozicí věnovanou životu a dílu malířky Zdeňky Braunerové. Pěknou vycházku do okolí nabízí Roztocký háj a Tiché údolí. Prochází jím naučná stezka, cyklostezka i turistická trasa vhodná i pro kočárky, odbočka po strmé stezce vede k Alšově vyhlídce se zajímavými skalními útvary a vyhlídkou na provoz nad letištěm v Ruzyni. Pokračovat můžete až do Únětic, obce, která dala jméno dávné únětické kultuře. K návštěvě láká Únětický pivovar, v centru obce si prohlédnete kostel Nanebevzetí Panny Marie. 

4570e7df3695864f19fb5639dd268c8c.jpg
Patrik Jakeš_prodejce_web.jpg
KONTAKTUJTE NÁS

Partneři projektu

loga_JakesDevelopment_partner_2.jpg
loga_JakesDevelopment_partner_4.jpg
loga_JakesDevelopment_partner_1.jpg
bottom of page